Pstrykam Śląskie

Weekendowy Kurs Fotografii Fashion

O KURSIE

 

PROGRAM KURSU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FORMUŁA

 

 

 

 

 

 

 

 

PROWADZĄCY

 

 

 

MIEJSCE

 

Czas zazwyczaj wolny od pracy wykorzystamy na to aby zamknąć się w studio fotograficznym. Poznasz sposoby i możliwości pracy z modelką. Drugim, ważnym elementem kursu weekendowego będzie oświetlenie studyjne. Dowiesz się wszystkiego o lampach, które towarzyszą przy robieniu zdjęć w studio. Trzeci element to postprodukcja, czyli techniki obróbki gotowych już fotografii.
 
    Jak przygotować się do sesji    
    Praca z lampami
    Podstawy makijażu
    Podstawy pracy w studio
    Modyfikatory światła, charakterystyka i zastosowanie
    Kompozycja kadru
    Sesja fashion, rodzaje kadru
    Praca z profesjonalną modelką
    Omówienie poszczególnych ustawień światła
    Dwie stylizacje modelki
    Przerwa na poczęstunek, wymianę zdań rozmowy

 

 
Kursy przeznaczone dla osób posiadających już wiedzę podstawową. Na tych zajęciach skupimy się przede wszystkim na oświetleniu, kompozycji. Nacisk położony jest na zdobywanie wiedzy za pomocą omówienia zagadnień i ich praktycznego wykorzystania przez uczestników, pod okiem instruktora oraz grupy. Wspólnie omawiamy zdjęcia, biorąc pod uwagę ich mocne i słabe aspekty.  O wzięciu udziału w kursie decyduje wpłata całej kwoty na min 4 dni przed kursem. 
Przy niewystarczającej liczba osób lub z przyczyn losowych niezależnych od nas kurs może zostać odwołany. Dojazd i ewentualny nocleg we własnym zakresie. Służymy radą gdzie najlepiej znaleźć wolny pokój.


 
Sonia Świeżawska – Absolwentka ASP w Katowicach na kierunku Projektowanie graficzne (dyplom z wyróżnieniem) oraz dyplom w pracowni Fotografii. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie 4 wystawy i 6 wygranych konkursów. Obecnie prowadzi swoje studio fotograficzne INKLU oraz wykłada oraz wykłada  w pracowni Fotografii na Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Katowicach. Więcej na temat Soni oraz jej prac możecie znaleźć TUTAJ.
 
Inklu Studio to mieszczące się na powierzchni 80m2 profesjonalne studio fotograficzne. Posiada ono nowoczesne oświetlenie studyjne firmy Quantuum. Ponadto do dyspozycji kursantów są wysokiej jakości tła kartonowe, elektryczny system zawieszania teł oraz stanowisko do fotografii produktowej.
Studio posiada możliwość dowolnej aranżacji powierzchni. Uzupełnieniem jego oferty jest miejsce do odpoczynku, garderoba oraz dostęp do WI-FI. Jego atutem jest także lokalizacja w centrum Katowic. Mieści się bardzo blisko głównego dworca PKP i PKS na ulicy Fryderyka Chopina 6/2. MAPA

.

INFO O KURSIE

 START: ----

 ILOŚĆ OSÓB: 12 OSÓB 

 CZAS KURSU: 10.00-18.00

  CENA KURSU: 399 zł

 

ZAPISZ SIĘ NA KURS!

 

Wydarzenia

+

POZOSTAŁE KURSY

8969237967_3be82fcc91_k  citirecruitment

Photoshop dla każdego

 

photographing-480219

Kurs fotografii cyfrowej

 

Dołącz do nas!

Pstrykam Śląskie to założony w 2012 roku projekt społeczny, który stał się odpowiedzią na rosnącą w sercach i umysłach mieszkańców górnego śląska potrzebę uwiecznienia ginącego powoli jego przemysłowego charakteru.

GDZIE SZKOLIMY

Znajdujemy się w Katowicach na ulicy Fryderyka Chopina 6/2 w Studio INKLU, 5 minut od dworca PKP, lub 3 minuty od przystanków autobusowych na ulicy Mickiewicza. Auto możesz zostawić na parkingu przed studiem, lub w Galerii Katowickiej (PKP).

Pstrykam Śląskie 2015