Pstrykam Śląskie

Kurs Photoshop

O KURSIE

 
Jednym z największych przyjaciół fotografa, prócz aparatu oczywiście, jest program do obróbki zdjęć. Proponujemy Ci zgłębienie tajników najpopularniejszego i najczęściej używanego przez fotografów Photoshopa. Na szkoleniu poznasz jego funkcjonalności, a także dowiesz się w jaki sposób je wykorzystać tak, aby osiągnąć zamierzony przez Ciebie efekt.
 

INFO O KURSIE

 START: WRZESIEŃ

 ILOŚĆ OSÓB: 12 OSÓB 

 CZAS KURSU: 7 SPOTKAŃ

  CENA KURSU: 700 zł

 

PROGRAM KURSU

ZAPISZ SIĘ NA KURS!

FORMUŁA

Celem tych 7 spotkań jest poznanie programu i jego możliwości. Każda omawiana funkcjonalność jest wykorzystywana w trakcie praktycznych zajęć tak aby kursant nabył wprawy w posługiwaniu się omawianymi narzędziami lub rozwiązaniami. W trakcie 2,5 godzinnych zajęć nacisk jest położony na samodzielną pracę uczestników pod nadzorem instruktora. Każde zajęcia kończą się pracą domową, której celem jest samodzielne wykorzystanie zdobytej wiedzy i jej doskonalenie.
Kurs kończy się wręczeniem dyplomów poświadczających odbycie warsztatów oraz indywidualnymi wskazówkami wykładowcy na temat poczynionych postępów oraz wskazania kierunku dalszego rozwoju.

 

Wydarzenia

+

 

PROWADZĄCY

 
 
Przemysław Bratkowski – zawodowy fotograf.  Swoją przygodę z fotografią rozpoczął od lustrzanki Praktica BX20, aby wkrótce zamienić ją na pierwsze cyfrowe aparaty kompaktowe lat dziewięćdziesiątych. Jako fotograf–samouk czerpie wiedzę z internetu i książek. Rozwijana w ten sposób pasja przerodziła się w zawód i sposób na życie. Od 2013 roku, wykorzystując swoją wiedzę i pasję do fotografii, aktywnie wspiera projekt Pstrykam Śląskie, angażując się w realizowane w ramach jego działalności projekty.

POZOSTAŁE KURSY

set 2 web

Weekendowy Kurs Fashion

MIEJSCE
Inklu Studio to mieszczące się na powierzchni 80m2 profesjonalne studio fotograficzne. Posiada ono nowoczesne oświetlenie studyjne firmy Quantuum. Ponadto do dyspozycji kursantów są wysokiej jakości tła kartonowe, elektryczny system zawieszania teł oraz stanowisko do fotografii produktowej.
Studio posiada możliwość dowolnej aranżacji powierzchni. Uzupełnieniem jego oferty jest miejsce do odpoczynku, garderoba oraz dostęp do WI-FI. Jego atutem jest także lokalizacja w centrum Katowic. Mieści się bardzo blisko głównego dworca PKP i PKS na ulicy Fryderyka Chopina 6/2. MAPA

 

photographing-480219

Kurs fotografii cyfrowej

Dołącz do nas!

Pstrykam Śląskie to założony w 2012 roku projekt społeczny, który stał się odpowiedzią na rosnącą w sercach i umysłach mieszkańców górnego śląska potrzebę uwiecznienia ginącego powoli jego przemysłowego charakteru.

GDZIE SZKOLIMY

Znajdujemy się w Katowicach na ulicy Fryderyka Chopina 6/2 w Studio INKLU, 5 minut od dworca PKP, lub 3 minuty od przystanków autobusowych na ulicy Mickiewicza. Auto możesz zostawić na parkingu przed studiem, lub w Galerii Katowickiej (PKP).

Pstrykam Śląskie 2015