Pstrykam Śląskie

Kursy

 

home1

KURS FOTOGRAFII CYFROWEJ

Obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu obsługi aparatu oraz technik fotografowania. Na tym szkoleniu zgłębisz tajniki kryjące się w funkcjonalnościach Twojego sprzętu, a także nauczysz się sposobów poprawnego robienia zdjęć. Oczywiście kurs podstawowy zawiera również dodatkowe smaczki. Pokażemy Ci jak wykonać ciekawe fotografie jedzenia. Sam zobaczysz, że selfie to dobrze zrobiony portret! Spędzimy również fajne chwile poznając tajemnice fotografii ulicznej.

WIĘCEJ INFORMACJI

 

 START: WRZESIEŃ 

 ILOŚĆ OSÓB: 12 OSÓB 

 CZAS KURSU: 9 SPOTKAŃ

  CENA KURSU: 750 zł

MIEJSCE: KATOWICE

 

 

8969237967_3be82fcc91_k  citirecruitment

PHOTOSHOP DLA KAŻDEGO

Jednym z największych przyjaciół fotografa, prócz aparatu oczywiście, jest program do obróbki zdjęć. Proponujemy Ci zgłębienie tajników najpopularniejszego i najczęściej używanego przez fotografów Photoshopa. Na szkoleniu poznasz jego funkcjonalności, a także dowiesz się w jaki sposób je wykorzystać tak, aby osiągnąć zamierzony przez Ciebie efekt.

WIĘCEJ INFORMACJI

 

 

 START:  WRZESIEŃ 

 ILOŚĆ OSÓB: 12 OSÓB 

 CZAS KURSU: 7 SPOTKAŃ

  CENA KURSU: 700 zł

MIEJSCE: KATOWICE

 

set 2 web

WEEKENDOWY KURS FOTOGRAFII FASHION

Czas zazwyczaj wolny od pracy wykorzystamy na to aby zamknąć się w studio fotograficznym. Poznasz sposoby i możliwości pracy z modelką. Drugim, ważnym elementem kursu weekendowego będzie oświetlenie studyjne. Dowiesz się wszystkiego o lampach, które towarzyszą przy robieniu zdjęć w studio. Trzeci element to postprodukcja, czyli techniki obróbki gotowych już fotografii.

WIĘCEJ INFORMACJI

 

 START: ---

 ILOŚĆ OSÓB: 12 OSÓB 

 CZAS KURSU: 8 GODZIN

  CENA KURSU: 399 zł

MIEJSCE: KATOWICE

Dołącz do nas!

Pstrykam Śląskie to założony w 2012 roku projekt społeczny, który stał się odpowiedzią na rosnącą w sercach i umysłach mieszkańców górnego śląska potrzebę uwiecznienia ginącego powoli jego przemysłowego charakteru.

GDZIE SZKOLIMY

Znajdujemy się w Katowicach na ulicy Fryderyka Chopina 6/2 w Studio INKLU, 5 minut od dworca PKP, lub 3 minuty od przystanków autobusowych na ulicy Mickiewicza. Auto możesz zostawić na parkingu przed studiem, lub w Galerii Katowickiej (PKP).

Pstrykam Śląskie 2015