Pstrykam Śląskie

Instruktorzy

przeme2

Przemysław Bratkowski – zawodowy fotograf.  Swoją przygodę z fotografią rozpoczął od lustrzanki Praktica BX20, aby wkrótce zamienić ją na pierwsze cyfrowe aparaty kompaktowe lat dziewięćdziesiątych. Jako fotograf–samouk czerpie wiedzę z internetu i książek. Rozwijana w ten sposób pasja przerodziła się w zawód i sposób na życie. Od 2013 roku, wykorzystując swoją wiedzę i pasję do fotografii, aktywnie wspiera projekt Pstrykam Śląskie, angażując się w realizowane w ramach jego działalności projekty.

Doświadczenie szkoleniowe to ponad 100 godzin przeprowadzonych warsztatów fotograficznych, 46 przeszkolonych osób, 30 godzin warsztatów Photoshop, organizacja i prowadzenie 5 wyjazdowych plenerów fotograficznych.

daga

Dagmara Szkudlarek-Nowatkowska. Twórczyni projektu Pstrykam Śląskie. Specjalista ds. marketingu i Public Relations. Już od 2007 roku realizuje projekty z zakresu szeroko pojętej kreacji reklamowej, obejmujące m.in. copywriting i content marketing.

Pracując na co dzień w firmie Silence! zajmuje się projektami z zakresu marketingu strategicznego. Pilotuje projekt społeczny Pstrykam Śląskie. Wspiera również swoją wiedzą przedsiębiorców w ramach realizowanych przez GARR programów doradztwa marketingowego. Dagmara jest absolwentką Filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Karol Bartnik - Absolwent katowickiego AWF-u, pasjonat reportażu sportowego. Jego konikiem jest siatkówka i piłka ręczna.

Fotografuje wydarzenia o charakterze lokalnym jak i na skalę międzynarodową np. Mistrzostwa Europy (2013) lub Mistrzostwa Świata (2014) w siatkówce mężczyzn, które odbywały się w Polsce. Na co dzień pracuje w  agencji fotograficznej MPAimages. Na swoim koncie ma liczne publikacje zdjęć w gazetach i portalach informacyjnych ogólnopolskich mediów np.: Przegląd Sportowy, Onet, WP, Interia, Wprost, Fakt. Na swoim koncie ma również prowadzenie kursów z obsługi programu Lightroom.

 

 

Dołącz do nas!

Pstrykam Śląskie to założony w 2012 roku projekt społeczny, który stał się odpowiedzią na rosnącą w sercach i umysłach mieszkańców górnego śląska potrzebę uwiecznienia ginącego powoli jego przemysłowego charakteru.

GDZIE SZKOLIMY

Znajdujemy się w Katowicach na ulicy Fryderyka Chopina 6/2 w Studio INKLU, 5 minut od dworca PKP, lub 3 minuty od przystanków autobusowych na ulicy Mickiewicza. Auto możesz zostawić na parkingu przed studiem, lub w Galerii Katowickiej (PKP).

Pstrykam Śląskie 2015