Pstrykam Śląskie

I-sza wystawa Pstrykam Śląskie

Fotografie industrialne, obiekty przyrodnicze, a także codzienne życie na terenie górnego śląska, ujęte w 35 przepięknych fotografiach stworzyło kolekcję, którą zaprezentowaliśmy podczas naszych wystaw. Po raz pierwszy spotkaliśmy się skromnie i „po swojsku” w nieco ciasnym wnętrzu Starej Herbaciarni, mieszczącej się w Familoku na terenie Świętochłowic. Jednak w niedługim czasie, dzięki ogromnemu zainteresowaniu lokalnych mediów, nasze wystawy pokazane zostały również  w innych miejscach tj.:

 Cafe&Collation w Gliwicach, Klub Podróżnika Namaste w Katowicach, Chorzowska Leśniczówka, Stara Piekarnia w Bytomiu, Galeria Impresia w Zabrzu, Brama w Bytomiu, Oberiba w Chorzowie.

 

 

wystawy_brama bratkowski

wystawy_brama bratkowski1

 

wystawy_chorzow_bratkowski

wystawy_bytom kasia sztelak

30 kwietnia 2015

0 Odpowiedzi na I-sza wystawa Pstrykam Śląskie"

Zostaw wiadomość.

Dołącz do nas!

Pstrykam Śląskie to założony w 2012 roku projekt społeczny, który stał się odpowiedzią na rosnącą w sercach i umysłach mieszkańców górnego śląska potrzebę uwiecznienia ginącego powoli jego przemysłowego charakteru.

GDZIE SZKOLIMY

Znajdujemy się w Katowicach na ulicy Fryderyka Chopina 6/2 w Studio INKLU, 5 minut od dworca PKP, lub 3 minuty od przystanków autobusowych na ulicy Mickiewicza. Auto możesz zostawić na parkingu przed studiem, lub w Galerii Katowickiej (PKP).

Pstrykam Śląskie 2015